НОВИНИ

09.06.2023

08.06.2023

07.06.2023

06.06.2023

05.06.2023

02.06.2023

РУБРИКАТОР

«Він мене запрошував зайти», – засуджений поліцейський про затримання п’яного прокурора (відео)

06.12.2022

Віктор Циплаков, під час патрулювання Нововолинська, зупинив нетверезого водія. Виявилось, за кермом перебував прокурор Володимир-Волинської прокуратури Микола Троцюк. В результаті, через затягування справи прокурор уникнув покарання, і водночас засудив поліцейського, який зайшов на приватну територію, щоб його затримати. Щоб розібратись у ситуації та дізнатись про все з перших уст, БУГ завітав до Віктора Циплакова у Благодатне на нове місце роботи. 

Для того, щоб затримати порушника, Віктор Циплаков зайшов на приватну територію. Після чого Микола Троцюк таки знову сів за кермо, затримання відбулось неподалік.

Рішенням суду, Троцюка визнали винним у кермуванні напідпитку, однак провадження закрили у зв’язку із закінченням строків накладення адмінстягнення.

Поліцейський показав журналістам фрагмент на відео з боді-камери, де прокурор, каже йому брати мішок з цементом і ніби допомогти йому занести на подвір‘я, ніби запрошуючи зайти. Також він не чув заперечень від тещі Троцюка, яка була в той час вдома, вона його не виганяла за територію, а натомість втихомирювала свого зятя.

Окрім цього, говорили з Віктором Циплаковим про реакцію на цей інцидент від начальства та колег, адже даний випадок є показовим і може відбивати бажання у Нацполіції притягувати до відповідальності осіб з інших правоохоронних структур. Про роботу на посаді шерифа у селищі та стан справ у Благодатному. Розмовляли про подальші дії Віктора, який не збирається здаватися і вірить, що Волинський апеляційний суд все ж винесе справедливе рішення!

Більше дивіться у відеоінтерв’ю з Віктором Циплаковим.

Про Віктора Циплакова позитивно відгукується багато людей із селища Благодатне, де він нині працює. Вони навіть збиралися, щоб висловити йому свою підтримку.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"