Про проект

Інтернет-альманах «Антидот» – це правозахисний проект, спрямований на висвітлення проблем у діяльності правоохоронних  органів та суду.

Ми відбираємо з мережі Інтернету та накопичуємо у зручній формі альманаху актуальні новини та, на нашу думку, цікаві матеріали про роботу поліції, суду, прокуратури, СБУ,  пенітенціарної та міграційної служби, антикорупційних структур.

Ми умисно не висвітлюємо позитивні сторони діяльності правоохоронців  – для цього існують офіційні відомчі сайти. Саме критику ми вважаємо серйозним інструментом впливу на державний апарат з метою покращення його роботи, а отже й нашого з вами життя.

Ми категорично не сприймаємо цензури та тиску на мас-медіа у будь-якій формі.  Нам не до смаку політиканство у журналістиці, нав’язлива пропаганда та ідеологічні штампи.

Ми виступаємо за свободу слова та безперешкодне поширення інформації.

Ми запрошуємо до співпраці журналістів та громадських активістів і готові публікувати на сайті ваші авторські матеріали (за умов їх відповідності формату альманаху та якісної підготовки).

Інтернет-альманах «Антидот» є вільною платформою для дискусій і редакція альманаху може не поділяти позицію авторів. Відповідальність за достовірність та ідеологічну спрямованість матеріалів несуть виключно їх автори

Дружньо та з повагою до читачів,

редакція