НОВИНИ

11.12.2023

08.12.2023

06.12.2023

05.12.2023

04.12.2023

02.12.2023

01.12.2023

РУБРИКАТОР

Затримав п’яного прокурора: люди підтримали поліцейського, якого суд визнав винним

28.11.2022

Вважають, що Віктор – професійний поліцейський, людина з великої літери, він працює в поліції вже 15 років, таких працівників потрібно відстоювати та захищати.25 листопада до поліцейської станції у Благодатному прийшли небайдужі мешканці, аби підтримати поліцейського Віктора Циплакова, який намагався затримати п’яного прокурора.

Нагадаємо, 21 листопада Рожищенський районний суд визнав винним поліцейського з Нововолинська Віктора Циплакова у порушенні недоторканості житла та призначив йому покарання – два роки позбавлення волі з іспитовим терміном один рік. Поліцейський з рішенням не згідний та подаватиме апеляцію

Мешканці вирішили прийти та підтримати поліцейського, адже вважають, що його засудили несправедливо. А нетверезий прокурор залишився непокараним, поновився на посаді ще й отримав 65 тисяч компенсації. Людей обурило, що у нас таке правосуддя.

«Хто ж буде працювати у поліції, хто буде зупиняти таких п’яних прокурорів, якщо потім правоохоронця можуть посадити», – запитують люди.

Мешканка зазначила, що Віктор – професійний поліцейський, людина з великої літери, він працює в поліції вже 15 років, таких працівників потрібно відстоювати та захищати, необхідно зробити все, щоб його виправдали.

Староста Благодатного Олена Леоненко додала, що рівень злочинності, коли Віктор Циплаков став шерифом у селищі впав. До нього завжди люди йдуть за порадою. Його колега поліцейський офіцер Грядівського округу Роман Артинюк зазначив, що цей вирок був не лише Віктору Циплакову, а й усій правоохоронній системі. Депутатка Нововолинської міської ради Марина Єлева зазначила, що міська рада підтримує Віктора і на сесії, яка відбудеться планують проголосувати звернення до Верховної ради та президента, що вирішити цю ситуацію.

В свою чергу Віктор Циплаков подякував людям за підтримку та зазначив, що здаватись не збирається і подаватиме апеляцію. Він впевнений, що правда на його боці.

Інтернет-видання «БУГ» вело пряму трансляцію:

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"