Асоціація УМДПЛ

26.05.2020

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) — неурядова правозахисна організація, що здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів.

Асоціація УМДПЛ працює за такими напрямками:

Асоціація УМДПЛ має багаторічний досвід роботи в галузі моніторингу дотримання прав людини, а також власний пул експертів, які беруть участь у роботі консультативно-дорадчих органів та міжвідомчих експертних груп. Експерти Асоціації беруть участь у розробці численних змін до нормативно-правових актів, що регулюють діяльність правоохоронних органів та є співавторами законопроектів, розробниками низки тренінгів, майстер-класів, посібників, аналітично-методичних матеріалів, науково-практичних видань тощо.

Асоціація УМДПЛ є неполітичною та неприбутковою громадською організацією. Вона фінансується з бюджетів поточних проектів, але далеко не всі із запланованих проектів можуть бути профінансованими, тому велика частина роботи виконується на волонтерських засадах.

Команда Асоціації УМДПЛ

Загальна кількість регіональних осередків Асоціації в Україні на сьогодні складає 17. У їхній роботі бере участь майже 80 членів організації.

Члени Асоціації мають тривалий досвід роботи в таких відомих українських НУО, як Українська Гельсінська спілка з прав людини, Харківська правозахисна група, Комітет виборців України, Громадянська мережа “ОПОРА”. Понад 20 членів Асоціації є колишніми працівниками ОВС Україна з тривалим практичним досвідом служби в кадрових і штабних підрозділах, Службі внутрішньої безпеки, підрозділах по боротьбі з організованою злочинністю, університетах внутрішніх справ.

Партнери, що підтримували діяльність Асоціації УМДПЛ

Міжнародний фонд «Відродження» та інші інституції мережі Фондів Відкритого Суспільства;

Національний Фонд підтримки демократії (NED) (США);

Добровільний фонд підтримки жертв тортур ООН;

Програма розвитку ООН в Україні;

Фонд Чарльза Стюарта Мотта;

Програма МАТРА Посольства Королівства Нідерландів в Україні;

Посольство Чеської Республіки в Україні;

Майкрософт Україна.

Контакти Асоціації УМДПЛ

Телефон: (044) 253-40-36;

Адреса для листування: 01001, Київ-1, а/с 496;

E-mail: umdpl.association@gmail.com

Сторінка у Facebook.

Більше інформації на сайті-візитівці Асоціації УМДПЛ