Хабарі у поліції: хто, за що і скільки брав? (інфографіка)

14.09.2017

Статистичні форми звітності з офіційного сайту Міністерства внутрішніх справ України не дають розгорнутої інформації про рівень розповсюдженості хабарництва у Національній поліції України. МВС обліковує факти отримання неправомірної вигоди загалом працівниками органів внутрішніх справ, до того ж доволі часто під час досудового розслідування хабарництво перекваліфіковується на менш тяжку у плані покарання статтю кримінального кодексу.

Інтернет-альманах “Антидот” зібрав, узагальнив та проаналізував інформацію мас-медіа  про випадки вимагання хабара поліцейськими у І-му півріччі 2017 року, яку доповнив статистикою МВС та Генеральної прокуратури.

Скільки поліцейських затримано за хабарництво? З яких служб? Скільки серед них чоловіків і скільки жінок? За що саме вимагали хабарі співробітники поліції? На яку загальну суму? Який розмір найменшого та найбільшого задокументованого поліцейського хабара? Яке покарання отримали поліцейські-хабарники?

Інтернет-альманах “Антидот”

Попередні номери Антидот TV

Аморальная статья

Статья 181-1 КУоАП «Занятие проституцией». Нужна ли в Кодексе статья, не способная защитить общественную мораль, но при этом калечащая мораль полицейских

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"