В готелі у Дубаї судді Тупицькому на стіл кинули “матеріальну допомогу” (відео)

13.01.2021

Олександра Тупицького президент України тимчасово відсторонив від роботи головою Конституційного Суду. У ЗМІ зявилась інформація, що зараз суддя відпочиває у Дубаї в готелі Kempinski Palm Jumeirah, де знімає “королевську віллу”, що  коштує більше ніж 300 000 гривень на добу. Там, в готелі, його зустріли активісти з України.

Нагадаємо, Конституційний суд України опублікував начебто “повні і достовірні факти” щодо відпочинку Олександра Тупицького в Дубаї, надавши на підтвердження вартості відпочинку 6-13 січня туристичний ваучер. Але юрист Харківського антикорупційного центру Володимир Рисенко вказує, що ваучер роздрукований лише 11 січня.

“Зверніть увагу на дату. Туристичний ваучер роздрукований в перший банківської день після скандалу – 11 січня 2021 року. Тобто його не було на руках у Тупицького ні в момент придбання ним туру, ні при перетині кордону, ні при поселенні в готель. І ось самі питання. Коли був придбаний саме цей, конкретний тур за 242 000 долл? Чому ваучер не роздрукований раніше? Яким чином наявність такого туру спростовує можливість відпочинку Тупицького на сусідній віллі? ” – уточнює юрист.

Він також зазначив “відверте і цинічне хамство”, з яким в КСУ пишуть про відмову Тупицького надавати інформацію про свою поїздку в подальшому.

Джерело

Останні Відео

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"