Правозахисники вважають, що реформа пенітенціарної системи не відбулась

27.07.2019

Останнім часом правозахисники та помічники народних депутатів фіксували погіршення ситуації щодо дотримання прав ув’язнених в місцях позбавлення волі. З різних причин це питання не ставилося на обговорення депутатами та керівництвом правоохоронних органів в комітетах.

10.07.2019 року приклавши не аби які зусилля, в останнє зібралася робоча група підкомітету По реформуванню пенітенціарої системи України.

Питання життя та смерті в’язнів,не допуск помічників народних депутатів до установ виконання покарань, переслідування працівників Бердянської ВК-77 за оприлюднення фактів знущань над в’язнями та тиск на медичних працівників поставили останнім в повістці денній, а розпочали з самохвальства та скиглиння на недостатність фінансування.

Правозахисна спільнота ємоційно обурювалася імітацією “прогресу реформи ” та вказала, що в результаті країна в питанні дотримання прав людини в місцях позбавлення волі відкотилася на 12 років назад.

Доповідь голови правління Української Гельсінської спілки з прав людини, директора Харківської Правозахисної Групи, диссидента часів СРСР Євгена Юхимовича Захарова.

Останні Відео

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"