Новий закон про адміністративну процедуру

09.01.2019

Проект закону «Про адміністративну процедуру» є далеко не першим. Розробка подібних проектів велася ще на початку 2000 рр. Але в силу різних обставин вони так і не були прийняті.
Суддя Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Володимир Бевзенко розповів про проект закону «Про адміністративну процедуру», що фактично готовий до подання суб’єкту законодавчої ініціативи.
“Чітке, зрозуміле й очевидне регулювання взаємин людини з публічною владою має неабияку користь, адже кожен знатиме, до чого призведе відхилення від приписів процедурного законодавства. У цьому виявляється стабільність та гарантія забезпечення прав людини: якщо від неї вимагається за законом 5 документів, на розгляд яких СВП відводиться 5 днів, то людина знає, що на шостий день вона отримає право власності. Саме тому така стабільність і впевненість існують у країнах Європи. А якщо законодавство відсутнє або його норми розпорошені по різних законах, СВП може поводитися непередбачувано, що зазвичай має не ті наслідки, на які ми розраховуємо”, – зазначив він.

Останні Відео

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"