Агент НАБУ і оборонний бізнес

06.03.2019

Підприємець Євген Шевченко не був співробітником НАБУ, але брав участь у двох десятках операцій бюро. У програмі “Он воно як” він вперше розповідає про свій оборонний бізнес. Каже, що його товариш, який вже співпрацював з оборонним сектором, потребував грошей на поставки – так почалося їхнє партнерство. При цьому ніхто з партнерів не фігурував серед засновників компаній, що використовувалися для поставок оборонним підприємствам.

Підкреслюємо: тут Євген розповідає про оборонний бізнес саме як про джерело власних доходів, а не частину якоїсь спецоперації. А от наприкінці інтерв’ю він раптом стверджує, що метою його співпраці з НАБУ зрештою було підібратися до Гладковського-старшого. Але сам визнає, що викриттям Гладковського ані він, ані НАБУ похвалитися не може.
Це інтерв’ю записане, щоб ближче познайомити вас із агентом-бізнесменом. Бо ми були здивовані, коли зрозуміли, що саме Євген Шевченко був одним з партнерів в оборонному бізнесі “хлопчиків”. Четверта частина розслідування, де детальніше розповідатиметься про роль Євгена і правоохоронних органів, вийде вже незабаром.

Останні Відео

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"