Порівняльна характеристика поліції і водоканалу

26.06.2018

Якби ж то миколаївська поліція працювала, як Миколаївводоканал, то здається розкриваємість злочинів була би біля 90%.

   Порівняти організацію роботи мене змусив зламаний ключ у замку кабінету. Необхідно було терміново їхати і залишити відчинений кабінет. Подзвонив технічному керівнику, повідомив про проблему. Повернувся через годину — у дверях новий замок і нові ключі. Знаю, що у поліції мені б необхідно було їхати самому до магазину, купувати замок, самому його вставляти, або шукати спеціаліста.

   Можна порівняти й інші обставини, які спали на думку:

  1. Про відрядження.

  У водоканалі:     При необхідності відрядження, пишеться заявка і передається для реєстрації. Далі цим займаються уповноважені працівники. Через 2-3 години на твою зарплатну картку надходить необхідна сума. Пару днів до Києва — це біля 3тис.грн. При звіті за відрядження, або повертається надлишок, або доплачують використані особисті кошти.

   У поліції:    Не кожне відрядження реєструється і оплачується. Якщо і оплачується, то наприклад, добові складають 30грн. Зачасту співробітник з протянутою рукою бігає по спонсорам, щоб виїхати в іншу область з проведенням слідчих дій.

   2. Про бюрократію.

  У водоканалі:   Існує внутрішній електронний документообіг, який дозволяє відразу бачити свіжий наказ, канцелярія не завалена пачками паперів.

  У поліції:   Паперова бюрократія не дозволяє займатися дієвою роботою. Контролі, контролі, контролі…

   3. Про компьютери.

   У водоканалі:   Всі компьютери мають ліцензований Віндовс, а у більшій мірі використовується Лінукс, який не вражається вірусами. В разі будь-якої проблеми з комп’ютером, програміст у тебе з’явиться за лічені хвилини і наладить роботу. Фарбу до прінтера за свої кошти ніхто не купує.

   У поліції:   Всі компьютери (за виключенням кібервідділу) використовують неліцензований Віндовс, ремонтують за допомогою знайомих і за могорич, фарбу до прінтеру заправляють, або за власний рахунок, або знову шукають спонсорів.

   4. Про піклування за свій авторитет

  У водоканалі:   Реагують на всі публікації у ЗМІ і надаються відповіді.

   У поліції:   Глибоко до одного місця скарги і звернення у ЗМІ, якщо вони не надані у письмовій формі. Також  до одного місця скарги і звернення, які надані у письмовій формі, якщо вони не понесуть за собою певного резонансу.

   5. Про виплату зарплати

  У водоканалі:  Зарплату виплачують двічі на місяць. Аванс на початку місяца, 7-го числа, залишок-  у кінці місяця 22-го числа. Якщо ці дати припадають на вихідні, то виплачують перед вихідними. Гроші надходять на рахунок в один і той самий час.

  У поліції: Зарплата раз на місяць у не визначений день з 27 по 31 число, що категорично протирічить КЗОТ.

   6. Про паливо і транспорт

  У водоканалі: Транспортні засоби підприємства забезпечені паливно-мастильними матеріалами, запчастинами, шинами та обладнані JPRS

   У поліції:  Ну ви зрозуміли, або за свої, або шукають спонсора.

   7. Ну і останнє, загалом

   У водоканалі:   Робочий день з 08.00.год до 17.00.год. Чергові і аварійні служби цілодобово, змінюються у визначений час. За роботу у святкові і вихідні дні отримують підвищену зарплату. Відпустки за графіком з обов’язковими оздоровчими. Не пам’ятаю випадків зняття премій. Дієва профспілка, яка надає безкоштовні путівки. Можливість отримання безвідсоткового кредиту в разі особистих, чи сімейних проблем. Служба безпеки підприємства непідкупна і уповноважений з антикорупційної діяльності кругом суне свого носа, щоб мінімізувати корупційні прояви.

   У поліції: Робочий день з 09.00.год до безкінечності. Дурнуваті керівники можуть збирати особовий склад на непотрібні наради і у 20.00.год, і навіть пізніше. Відпуску і оздоровці необхідно вимолювати у керівництва. Премію зі співробітника можуть зняти за одним помахом пальця. Чергування може змінюватись і до обіду, і до вечора. Профспілка існує лише для отримання членських внесків. Інспекція з особового складу і ВВБ влаштовує лише “ментівські війни” і дивиться як би кого з поліцейських розвести на бензин, чи гроші. А такого уповноваженного з антикорупційної діяльності, як у Миколаївводоканалі, взагалі не має.

Здавалося б, підприємство поліції, яке вимагає від людей дотримання законності, існує у середовищі беззаконня.

ОСЬ І ВСЯ РЕФОРМА !!!

Джерело

Остання Публіцистика

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"