Міліцейська ієрархія тихо і впевненно відновлюється на всіх рівнях

02.12.2016

1

Слова про успішну реформу МВС і тим, що відбувається на місцях – це дві різні реальності. Про це пише у своєму “Фейсбуці” колишній член атестаційної комісії при Міністерстві внутрішніх справ Роман Синіцин.

Зараз буде великий, але, надіюсь, нескучний текст про “поліцейську реформу”. На прикладі однієї області.

Щоб у Вас було розуміння різниці між лапшою на вухах, яку вішає Аваков і секта його радників і тим, що відбувається насправді.

Насправді і слова про успішну реформу і тим, що відбувається на місцях – це дві різні реальності.

В реальній реальності є неприкритий саботаж і тихе але впевнене відновлення ментовської ієрархії на всіх рівнях, повернення старих корумпованих кадрів у систему яку трохи підкосило після Майдану та атестації в окремих областях (в тих де була широко влкючена громадськість: Волинська, Одеська, Миколаївська, Київська…).

Система у всій своїй ієрархії викручується і супротивляється потраплянню в її ряди нових і «не своїх» людей.

Ітак Волинь. На Волині, як і в кожній області, є постійно-діюча поліцейська комісія. Навколо формування цієї комісії, в свій час, була купа скандалів, інтриг і маніпуляцій. Впринципі як і усюди. Але комісію сформували. Далі були інциденти коли журналістів і громадськість не допускали до засідань цих комісій, і ви далі зрозумієте чому.

Ітак нещодавно в області оголосили конкурс на заміщення вакантних посад дільничних та слідчих. Посад усього під 20. Подалось більше 200 осіб. Десь 80% люди «з вулиці», дехто з АТО, з вищою освітою, переважно молодь. Але без досвіду роботи у системі. «Свіжа кров» у хворий організм – це ж чудово.

Першим етапом була здача професійних тестів і тестів на загальні навички.

Наступним етапом стало тестування з фізичної підготовки. Біг, піджимання, прес і.т.д. До цього тестування ми повернемось трохи нижче, а зараз давайте знайомитись з головним героєм.
І ось тут цікаво.

Знайомтесь. Сірьожа. Прізвище Бурмеха.

Сірьожа в Одеській області був головним кадровиком МВС. Ще начальником Управління матеріального забезпечення області. Я думаю не потрібно пояснювати хто такий головний кадровик міліції області і які питання він може і вміє вирішувати.

Тісним і іноді кумівським зв’язком Сірьожа пов’язаний з Одеськими ментами Доскевичем (колишній зам Сірьожі) та Бурдейним (http://hrabro.com/88435 ). Просто загугліть ці прізвища, там волосся дибки іноді стає.

Сірьожу також пов’язують з нєкім Ташматовим, колишнім заступником начальника громадської безпеки Одеси. Ташматов ж з поборами і обкданням даниною підприємців.

Ще Сірьожа в вузьких колах відомий завдяки дружині. Правда прізвище у дружини Фролова.

Фролова – приватний нотаріус. Приватний нотаріус Одеських «чорних рієлторів».
«Указанный нотариус широко известна в кругах риелторов, как нотариус, у которого можно сделать что угодно – от доверенностей без людей, до сделок с нарушениями. Многие агентства недвижимости принципиально не работают ни с какими документами, которые оформлены данным нотариусом.»
http://antikor.com.ua/…/61978-novye_moshenniki_v_sfere_nedv…

З приходом грузинів в область, Лордкіпанідзе відразу звільняє цілий ряд незручних йому і корумпованих співробітників, начальників райвідділів, схемщиків і.т.д. в тому числі і Сірьожу і його корєша Доскевича.
Викликає їх усіх до себе. І шле на х**.

Люди кажуть, що майже в прямому смислі шле. А на їхні місця розставляє своїх людей.

Здавалось-би все. Історія Сірьожі має обірватись.

Але не все. Слідкуйте за руками.

Сірьожа зараз … в.о. начальника кадрового забезпечення ГУ НП Волинської області.

Як?
Просто. Як вільно-найманий співробітник, за цивільно-правовим договором. І Сірьожа рулить, по суті, кадровим відбором у вже Поліцію області.
І рулить усіма кадрами області. Області з бурштином і двома кордонами. Не найгірша така область.

Сірьожа присутній на засіданнях постійної поліцейської комісії. Сірьожа розказує комісії як і за що треба голосувати. Радить з висоти свого кадрового досвіду).

Але бути в самій системі повністю, а не на пів шишечки, Сірьожі дуже хочеться (вислуга, пільги, відсутність приставки в.о, погони полковника, забезпечення житлом і маса інших плюшок).
І Сірьожа подається в Луцьку …. на дільничного.

З головного кадровіка ОБЛАСТІ але не в погонах. На ЗВИЧАЙНОГО ДІЛЬНИЧНОГО, але вже з погонами.

Сірьожа успішно здає тести і фізкультуру.
Повернемось до тих самих тестів з фізкультури. 80% «людей з вулиці», які хотіли стати в Луцьку дільничними та слідчими, відсіялись на тестах з фізичної підготовки. Це за словами луцьких активістів. А не відсіялись 18 чоловік в тому числі і головний кадровик області Сірьожа. Давайте познайомимся з тими хто ще НЕ відсіявся:

– Євлошевський Володимир Олександрович слідчий – син начальника Волинського училища професійної підготовки працівників міліції. Колишній співробітник. Звільнений з лав МВС. За моєю інформацією був спійманий на вживанні наркотиків, «попросили» написати заяву.
– Якимлюк Ольга Віталіївна слідчий – працівниця ГУ НП. Кажуть донька прокурора. Кажуть з незадекларованими ділянками на Шацьких озерах.
– Бурмеха Сергій Вікторович дільничний офіцер. Власне Сірьожа.
– Вініченко Олександр Сергійович дільничний офіцер – колишній начальник начальник Малиновського райвідділу м.Одеса і Роздільнянського райвідділу в Одеській області. Як і Сірьожа подається на дільничного в Луцьк )))
– Берило Олександр Георгійович дільничний офіцер – колишній начальник Комінтернівського райвідділу в Одеській області. Як і Сірьожа подається на дільничного у Луцьку )))
– Томащук Віктор Володимирович дільничний офіцер – колишній старший опер Горохівського райвідділу у Волинській області. Походу хлопнули на хабарі.
http://webeffector.com.ua/koruptsioner-tomashhuk-viktor-vo…/
– Івасюта Володимир Мар’янович дільничний офіцер – син Івасюти Лолліти – судді Луцького міськрайонного суду.
– Романюк Анатолій Валентинович дільничний офіцер – колишній співробітник, старший опер. Або був звільнений або не пройшов атестацію. Ось декларація ftp://91.227.69.222/…/TERR…/volyn/lutskmv/romanyuk_a_v_d.pdf
– Матвійчук Володимир Анатолійович дільничний офіцер – колищній або діючий співробітник, Луцький відділ поліції (м.Луцьк). Можливо теж не пройшов атестацію.
9 з 18 «цікаві». І це місцеві журналісти особливо не досліджували інших. Якщо є якісь неточності, вибачайте, поправлю.

А тепер давайте повернемось до тестування з фізичної підготовки. Як вони ту фізкультуру складали – не зовсім зрозуміло.
Журналістів запрошено, наскільки знаю, не було. Відеозапису процесу, як це робить у Рівному Голова поліцейської комісії та Начальник місцевої патрульки Serhii Merchuk – у Луцьку швидше за все теж не було,
Одному з членів комісії -керівнику Луцької Патрульки Олександру Вовченко , про те що буде проводитись тестування з фізичної підготовки претендентів, повідомили телефоном за пів години до самого тестування. Ясно, що з’явитись настільки оперативно на них він не зміг.

Рулив і рулить усім цим процесом Сірьожа. В результаті у Луцьку відібрали двох його Одеських корєшів, колишніх начальників різних Одеських райвідділів райвідділів. У Луцьк дільничними. Як і самого Сірьожу.

На дільничних.

В п’ятницю якраз чергове засідання цієї комісії. Де їх мають затвердити. Дуже цікаво, що там буде.

Статус Сірьожі у ФБ місяць тому – “Черная полоса иногда становится взлетной” якнайкраще передає трагікомізм усієї ситцації.
Як і перепост нотаріуса-дружини про те, що Лордкіпанідзе накінець-то звільнили у Одесі.

Мояноваполіція. Ага