Євгеній Жуков. Начальник Департаменту патрульної поліції

17.02.2018

Про сутички під Солом’янським райсудом Києва, де розглядали справу Геннадія Труханова, та роботу правоохоронців розповів начальник Департаменту патрульної поліції та ветеран АТО Євгеній Жуков.

– На вулицях українських міст важче працювати, ніж в Донецькому аеропорту. Багато людей не розуміють, для чого потрібна патрульна поліція. Вона потрібна для того, щоб охороняти українців, а не щоб бити їх. Звісно, якщо є правопорушення, то патрульні діють відповідно до встановлених правил: виписують штраф чи затримують.

– Рівень довіри до патрульних дуже великий. Тут нема корупції не через те, що ми її викорінила, а тому, що її не створювали. В нас здійснюється природний відбір у відомстві, негідники тут не працюють. Тому суспільство не повинно своїм негативом відштовхувати від себе молодих патрульних, а при виявленні порушень – не боятись говорити про це керівництву відомства.

Правоохоронці щодня отримують травми під час служби. Люди чомусь не розуміють, що ми стоїмо стіною, щоб не допускати сутичок між однією стороною та іншою. Це як тонка синя лінія. Щоб люди не повбивали один одного в ході конфлікту, тому патруль приймає на себе весь удар. Так було біля Солом’янського райсуду Києва, де розглядали справу Геннадія Труханова. Вся агресія пішла на правоохоронців. А коли відбулись перші арешти – всі агресивно налаштовані люди розбіглись.

– Ситуація під Солом’янським райсудом доводить, що “Національна дружина” – це бандитські формування, які шкодять правопорядку і будуть це робити. І нехай мене зараз засудять, будуть погрожувати, але такі організації потім і проводять рейдерські захоплення

 

Останні записи про персони

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"