Як влаштуватися на роботу в метрополітені?

28.12.2021

У  Київському метрополітені працюють фахівці різних профілів, по-своєму важливих та унікальних. При цьому кадрова політика організації спрямовано як на збільшення чисельності персоналу, так і на підвищення його професіоналізму. Це особливо актуально з урахуванням того факту, що сьогодні відбувається модернізація техніки, яка використовується в метрополітені та вимагає особливого обслуговування, догляду та ремонту.

Чи можна влаштуватися працювати до метрополітену Києва не маючи досвіду, і на яку посаду?

З моменту створення організації робота співробітників вибудовувалася на принципах чесності, самовіддачі та відповідального ставлення до роботи. Ці принципи є актуальними й сьогодні. У свою чергу, керівництво метро намагається забезпечити для співробітників гідні умови праці та її оплати. Крім того, в організації проводяться конкурси серед спеціалістів, застосовують різні форми заохочення працівників, у тому числі за певні досягнення.

Щоб влаштуватися на роботу кандидати на зайняття вакантних посад повинні надавати роботодавцю:

-паспорт;

-трудову книжку;

-документи про здобуту освіту;

-військовий квиток (актуально для військовозобов’язаних осіб).

Увага! Кандидати, які працевлаштовуються на вакансії, що вимагають наявності специфічних знань, додатково мають подавати документи, що підтверджують кваліфікацію, проходження спецпідготовки або курсів.

Ким можна стати без досвіду роботи

Для тих, хто не має досвіду роботи, але хоче працевлаштуватись у столичному метрополітені, представляємо перелік вакансій:

-черговий в ескалатора;

-охоронець;

-касир;

-підсобний робітник;

-помічник машиніста мотовоза (5 розряд);

-помічник машиніста електропоїзда;

-слюсар на перевантажувальні машини (4 розряд);

-слюсар на рухомий склад;

-слюсар-ремонтник (5 розряд);

-слюсар-електрик (обслуговування ескалаторів, 4 розряд);

-слюсар-електрик (ремонт електрообладнання, 5 розряд);

-токар (5 розряд);

-прибиральник приміщень.

Знайти роботу в київському метрополітені прямо зараз ви можете на сторінці.

Які вимоги пред’являються до претендентів

Для роботи на деяких посадах досвід роботи не потрібен, проте працевлаштування на ряд спеціальностей без досвіду неможливе. При цьому всі співробітники повинні відповідати суворим медичним критеріям. Це й не дивно: робота у метрополітені досить напружена та важка. За добу метрополітен перевозить тисячі людей за умов високого шуму та посиленої уваги.

З усіх посад найсуворіші вимоги до машиністів метро:

-вік до 35 років;

-відповідальність, швидкість реакції;

-наявність технічної освіти буде плюсом, а також проходження служби у лавах Збройних сил;

-чудовий зір.

Крім управління локомотивом, машиніст повинен розбиратися в його пристрої, вміти виконувати незначні слюсарні роботи. Навчитися цієї спеціалізації можна в навчально-виробничого центру (УПЦ) метрополітену. Перед навчанням потрібно буде пройти обстеження у психолога, медичну комісію, різні тести.

Люди що мають захворювання нервової системи, судин, серця, опорно-рухового апарату не можуть бути машиністами метрополітену.

Останні записи поза темою

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"