Озброєний американський поліцейський тікав від голого вбивці (відео 18+)

10.09.2019

У м. Кілінг, штат Вірджинія, сталося масове вбивство – 18-річний Метью Бернард застрелив три людини – свою матір, сестру та її дитину.

Тіло 62-річної Джоан Бернард побачив на подвір’ї сусід, який одразу ж викликав поліцію. В домі офіцери знайшли ще два тіла – 25-річної Емілі Бівенс та її 14-місячного сина Каллена.

Чоловік Емілі – Блейк Бівенс, професійний бейсболіст, який грає у системі клубу Тапа-Бей Рейс.

Згодом поліціянти знайшли вбивцю – він, повністю оголений, вибіг на одного з офіцерів з лісу. Але незважаючи на те, що офіцер був озброєний гвинтівкою, він почав тікати від Бернарда, намагаючись бризнути йому в обличчя перцевим балончиком.

Але йому не вдалося зупинити вбивцю – той підбіг до чоловіка, що стояв біля автомобіля та схопив його за шию, а потім побіг далі.

Потім він побіг прямо на поліцейський автомобіль, біля якого були офіцери, які змогли повалити його на землю та заарештувати.

Пізніше поліція знайшла знаряддя вбивства – гвинтівку і закривавлену кувалду.

Двоюрідна сестра вбивці розповіла, що він мав психічні проблеми, які вилилися у це жахливе вбивство. Його дядько додав, що Бернард навчався у муніципальному коледжі та декілька разів на тиждень ходив до церкви.

Проти Бернарда висунуті обвинуваченні у потрійному вбивстві. Про його мотиви поки що нічого невідомо.

Джерело