Американська поліція: тренування у віртуальній реальності (відео)

10.05.2019

Кілька сотень поліцейських Нью-Йорка вперше взяли участь у тижневій програмі навчань у віртуальній реальності. За допомогою технологій співробітники поліції відпрацьовували нестандартні сценарії: наприклад, захоплення заручників у Всесвітньому торговому центрі.

Про це пише “Internet UA” з посиланням на “Tjournal”.

Судячи з усього, поліцейські залишилися задоволені. Наприклад, глава відділу контр-тероризму Джон О’Коннелл зазначив, що VR дозволяє швидко змінювати сценарії і економити місце.

Систему розробили в Луїзіанському державному університеті і компанії V-Armed. Фінансування для проекту надали в Міністерстві національної безпеки.

Вона дозволяє поліцейським в реальному часі відпрацьовувати різні сценарії і взаємодіяти з віртуальними об’єктами, включаючи напарників. Для цього потрібно одягнути жилет з датчиками і шолом віртуальної реальності. Всі дії поліцейських записуються для подальшого аналізу.

Автори системи розраховують, що зможуть розгорнути технологію в національних масштабах. Після Нью-Йорка команда поїде з навчаннями в інші регіони США.

Джерело