НОВИНИ

17.06.2019

15.06.2019

14.06.2019

13.06.2019

РУБРИКАТОР

Значна кількість гендерних стереотипів у діяльності Нацполіції України

10.10.2018

Це зазначив Представник Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства Андрій Мамалига під час роботи форуму «Гендерна політика МВС: рівні можливості кожному».

У зв’язку з цим, він зауважив, що найбільш поширеними є твердження, що «жінка в погонах – не авторитет», «жінка в поліції не може виконувати свої обов’язки кваліфіковано», «жінка в діяльності поліції може виконувати лише окремий вид завдань», «жінка і зброя несумісні» тощо.

«Наявність гендерних стереотипів вимагає інституційної перебудови МВС, що є вельми актуальним не лише в світлі діяльності Національної поліції України, а й викорінення будь-яких стереотипів і підвищення гендерної свідомості у суспільстві загалом», – наголосив Андрій Мамалига.

Учасники форуму ознайомилися з міжнародним досвідом впровадження гендерної політики, зокрема, включення гендерної складової до навчальних програм та навчально-наукових посібників, обговорили основні виклики у цій сфері та шляхи їх подолання.

У роботі форуму, що проводився з ініціативи Міністерства внутрішніх справ України за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні, взяли участь представники міжнародних організацій та посольств, акредитованих в Україні, народні депутати, працівники органів державної влади

Джерело