НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

Зловмисника, який на обшуку пшикнув газом поліцейському в очі, на 2 роки позбавили волі

06.12.2021

Старобільський районний суд Луганської області засудив чоловіка, який заподів легкі тілесні ушкодження працівнику поліції, який виконував свої службові повноваження (вирок від 25 листопада).

Інцидент стався 13 березня 2021 року приблизно о 7.40 ранку шестеро співробітників поліції прибули до приватного помешкання з ухвалою суду на обшук.

Господар почав тікати з подвір’я. Двоє правоохоронців кинулися за слідом, оскільки припускали, що він спробує позбутися заборонених в цивільному обігу речовин чи предметів. Стоячи перед поліцейським, чоловік розпилив йому в обличчя газовий балончик, заподіявши опік обох очей, що відноситься до легких тілесних ушкоджень.

Обвинувачений у суді винним себе не визнав, хоча не заперечував, що пшикнув балончиком у потерпілого. Він пояснив, що живе зі співмешканкою та її дітьми, займається домашнім господарством. Його обурила поява співробітників поліції в цивільному одязі, вважав їхні дії несправедливими. Сприйняв їх приїзд як результат наклепу свого односельця.

Бралися до уваги негативні характеристики чоловіка за місцем проживання, його ставлення до скоєного, суспільно-небезпечний характер злочину, спрямованого на послаблення авторитету правоохоронних органів. У минулому обвинувачений має погашену судимість.

Суд призначив 2 роки позбавлення волі із відбуванням покарання в кримінально-виконавчому закладі.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"