НОВИНИ

07.10.2022

06.10.2022

05.10.2022

РУБРИКАТОР

“Злодію в законі” допоміг втекти з-під варти заступник начальника колонії

08.08.2022

Деснянський районний суд міста Чернігова застосував запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання та відсторонив від посади 1-го заступника начальника ДУ “Менська виправна колонія” №91 – заступника начальника установи з нагляду і безпеки, охорони та оперативної роботи Геннадія Балабатько, якого підозрюють у пособництві втечі з-під варти (ч.1 ст.393 КК України) 30-річного громадянина Грузії Гіоргі Кіладзе, який відомий в статусі так званого “злодія в законі” на прізвисько “Гега Озургетський”.

Відомості про це містяться в матеріалах судового реєстру та на порталі “Судова влада”.

Йдеться про відлуння скандальної історії втечі “Геги Озургетського” з-під варти після початку широкомасштабного військового вторгнення на територію України армії РФ, та подальшого затримання кримінального генерала на Вінниччині, про яку повідомлялося на сторінках Dетектив-Info.

Влітку поточного року обвинувальний акт відносно цієї саги скерували до Вінницького міського суду. А 12 липня правоохоронці визначили вирогідного “помічника” Кіладзе у самовільному залишенні кримінальним генералом колонії.

Тоді Державне бюро розслідувань звітувало про оголошення відповідної підозри одному з топ-посадовців ДУ “Менська виправна колонія”.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"