НОВИНИ

02.06.2020

01.06.2020

30.05.2020

РУБРИКАТОР

Житомирські поліцейські звинувачують співробітників СБУ у незаконних діях

20.09.2019

Поліцейські житомирського управління захисту економіки будуть звертатися до Державного бюро розслідувань щодо незаконних, на їх думку, дій працівників СБУ. Відповідну інформацію оприлюднили на сторінці Управління захисту економіки в Житомирській області у Facebook.

За інформацією опублікованою у соцмережі, працівники СБУ в Житомирській області дійсно проводили обшуки в управлінні УЗЕ в Житомирській області.

Причиною таких обшуків поліцейські називають начебто незаконне використання так званої «прослушки».

«Ухвала суду, яку надали працівникам УЗЕ, не містить навіть номеру кримінального провадження, матеріали якого були надані судді 18 вересня. “Ретельно” їх вивчивши, той одразу виніс ухвалу на проведення незаконних заходів. Є усі підстави говорити про сфабрикованість фактів та незаконність сьогоднішніх дій з боку працівників силового відомства», – написали на сторінці УЗЕ.

З метою надання правової оцінки співробітники Управління захисту економіки, відносно яких проводилися заходи, підготували відповідне звернення до Державного бюро розслідувань.

Нагадаємо, що 19 вересня співробітники СБУ проводили обшуки в управлінні захисту економіки Нацполіції Житомирської області.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"