НОВИНИ

23.01.2021

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

РУБРИКАТОР

Жорстоке побиття затриманого у Миколаєві – колишній поліцейський постане перед судом

28.07.2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно колишнього поліцейського Управління патрульної поліції у Миколаївський області. Він обвинувачується у перевищенні влади або службових повноважень, що супроводжувалося насильством (ч. 2 ст. 365 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, який на момент скоєння злочину був співробітником патрульної поліції у Миколаївський області, під час виконував службових обов’язків, поклав обличчям до землі чоловіка у кайданках, та почав його бити. Згодом поліцейський перемістив потерпілого у службовий автомобіль, в якому також завдав йому кілька ударів. Після чого відвіз його до приміщення Корабельного відділу поліції, де продовжив бити затриманого.

Внаслідок дій поліцейського потерпілий отримав численні тілесні ушкодження, серед яких двосторонній перелом нижньої щелепи.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"