НОВИНИ

12.08.2022

11.08.2022

10.08.2022

09.08.2022

08.08.2022

РУБРИКАТОР

Зеленський призначив т.в.о. голови СБУ

18.07.2022

Президент Володимир Зеленський доручив виконувати обов’язки голови СБУ першому заступнику Баканова Василю Малюку.

Джерело: указ від 18 липня на сайті глави держави

Дослівно: “Першому заступнику голови Служби безпеки України Малюку Василю Васильовичу тимчасово виконувати обов’язки голови Служби безпеки України”.

Нагадаємо: Заступник керівника Офісу президента Андрій Смирнов заявив, що генпрокурора Ірину Венедіктову та очільника СБУ Івана Баканова не звільнили, а тимчасово відсторонили для проведення розслідування

Передісторія:

-17 липня Зеленський відсторонив генпрокурора Ірину Венедіктову і усунув від посади главу СБУ Івана Баканова.

-УП зазначала, що після “усунення” Баканова його обов’язки ймовірно виконуватиме його перший заступник Василь Малюк, якого раніше фіксували на скандальному святкуванні дня народження заступника глави Офісу президента Олега Татарова.

-Джерела УП називали Малюка близькою людиною до Татарова та глави ОПУ Андрія Єрмака. Як писала УП ще на початку червня, у Баканова та Єрмака був давній конфлікт за вплив на президента.

-Зеленський призначив Василя Малюка на посаду заступника голови Служби безпеки України 28 лютого – у день його народження. До того Малюк встиг пропрацювати 2 тижні заступником голови МВС Монастирського.

-21 липня 2021 року президент Зеленський звільнив Василя Малюка з посади першого заступника голови Служби безпеки України – начальника Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Центрального управління СБУ.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"