НОВИНИ

09.06.2023

08.06.2023

07.06.2023

06.06.2023

05.06.2023

02.06.2023

РУБРИКАТОР

Зеленський присвоїв державні нагороди чотирьом поліцейським, які загинули на Херсонщині

09.12.2022

Президент України Володимир Зеленський підписав укази про відзначення посмертно чотирьох поліцейських, які загинули на Херсонщині 7 грудня під час виконання службових обов’язків.

Звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно) присвоєно начальнику Головного управління Національної поліції в Черкаській області Михайлові Куратченку.Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) нагороджено старшого інспектора відділу вибухотехнічної служби поліції Черкаської області капітана поліції Ігоря Мельника, старшого інспектора–кінолога кінологічного центру поліції Черкаської області капітана поліції Сергія Ненаду та помічника чергового СРПП Уманського райуправління поліції капрала поліції Вадима Періжка. Поліцейські Черкаської області несли службу у складі зведеного загону на Херсонщині. Керівником загону був начальник управління поліції Черкаської області Михайло Куратченко.

7 грудня поліцейські вирушили на чергове завдання для перевірки інформації місцевих людей про залишений окупантами схрон. Спеціалізована оперативна група, кінолог та вибухотехнік на чолі із Михайлом Куратченком прибули до місця, де раніше були позиції ворога, неподалік села Федорівка. Вилучили боєприпаси, вибухові речовини і зброю для знищення. І вже повертаючись потрапили у мінну пастку окупантів, яка привела в дію закопаний фугас, виготовлений із боєприпасів до крупнокаліберної артилерії. Поліцейські підірвалися на каскаді ворожих мін та боєприпасів.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"