НОВИНИ

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

Збитки на 1,5 млн грн через незаконну передачу вилученого майна – експосадовцю поліції повідомили про підозру

17.09.2020

Державне бюро розслідувань за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора та за оперативного супроводу Головного управління БКОЗ СБУ повідомили про підозру колишньому заступнику начальника ГУ Нацполіції в Київській області – начальнику слідчого управління.

За даними слідства, у жовтні 2017 року співробітник поліції, обіймаючи посаду заступника начальника ГУ Нацполіції в Київській області – начальника слідчого управління, організував вчинення підлеглими-слідчими перевищення службових повноважень в ході здійснення ними досудового розслідування кримінального провадження.

Встановлено, що посадові особи ГУ Нацполіції в Київській області, в ході здійснення досудового розслідування одного з кримінальних проваджень, перевищили свої службові повноваження та передали третім особам вилучене ними майно. Як наслідок це призвело до подальшої втрати майна та збитків на понад 1,5 млн грн.

Таким чином, організатор протиправної діяльності поліцейських підозрюється у перевищенні службових повноважень, яке спричинило тяжкі наслідки ( ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 27, ч. 3 ст. 365 КК України).

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 10 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"