НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Заволодіння 51 млн грн Держсудової адміністрації: підозрюваним визначили застави

19.01.2022

Вищий антикорупційний суд застосував запобіжні заходи стосовно колишнього начальника одного з управлінь Державної судової адміністрації України і керівниці приватної компанії, яких НАБУ і САП підозрюють у причетності до заволодінні майже 51 млн грн під час закупівлі судами обладнання для протоколювання судових засідань та відеоконференцій.

Такі рішення 11 січня ухвалив слідчий суддя ВАКС, повідомляє «Слово і діло».

Як вказується в рішенні, суд визначив майже 7 млн грн застави директорці компанії «КИТ». Наразі цю посаду, за даними «Слово і діло», обіймає Юлія Перловська. Також на неї поклали такі обов’язки: прибувати за першою вимогою; не відлучатися з міста Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання та/або роботи; утримуватися від спілкування зі свідками та іншим підозрюваним у вказаному провадженні; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

Крім того, суд визначив 744 300 грн застави колишньому начальнику управління інформатизації та судової статистики ДСА Олександру Слоніцькому. На нього поклали такий самий обсяг обов’язків.

Нагадаємо, НАБУ і САП повідомили про підозру експосадовцю Держсудової адміністрації та керівниці приватної компанії. Слідство встановило, що експосадовець разом із очільницею приватної компанії організували впродовж 2016-2018 років закупівлі обладнання для потреб ДСА України, яке за своїми технічними характеристиками не відповідало вимогам у сфері захисту інформації, дотримання яких є обов’язковими при фіксації перебігу судових засідань. Експертиза також зафіксувала завищення ціни поставки. Загалом, згідно з даними експертиз, ДСА незаконно переплатила за поставлену техніку близько 51 млн грн.

Раніше антикорупційні органи провели обшук у приміщенні ДСА у межах цієї справи. В результаті слідчих дій вилучили речі, на які наклали арешт.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"