НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Завдяки указам про помилування 363 засуджених взяли до рук зброю й пішли захищати Україну

11.04.2022

24 лютого 2022 року російська федерація здійснила повномасштабне вторгнення на територію України.

Значна кількість засуджених виявляють бажання захищати рідну землю. Їм, на відміну від інших українців, для цього необхідно пройти процедуру звільнення за законом.

Від початку відсічі збройної агресії Президент України прийняв три укази про помилування, завдяки яким 363 засуджених взяли до рук зброю й пішли на захист України. Клопотання про бажання служити і зараз продовжують надходити від засуджених. Ув’язнені отримали право звертатися до прокуратури і суду щодо звільнення з-під варти для служби у збройних силах за статтею 616 КВК України та користаються цією можливістю.

Вже є приклади героїзму під час захисту Батьківщини засудженими. Але на жаль є і втрати.

Розповімо історії двох колишніх засуджених, що поклали життя за Батьківщину. Киянин та мешканець Житомирської області відбували покарання в одній з установ центрального регіону. Обидва були звільнені на підставі указу Президента про помилування. У військкоматі, куди вони звернулись, їм було визначено військові підрозділи для несення служби. Обидва загинули в боях із російськими загарбниками. За проявлену звитягу один із наших героїв представлений до державної нагороди «За мужність» посмертно.

Ми пишаємося нашими самовідданими захисниками, адже перед ворогом всі українці та українки стають плече до плеча, роблячи кожний та кожна свій внесок у спільну справу.

До уваги тих засуджених, хто цікавиться процедурою залучення до захисту держави надаємо комунікаційне роз’яснення.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"