НОВИНИ

21.01.2019

19.01.2019

18.01.2019

РУБРИКАТОР

Засуджено працівника Лисичанського міського відділу Управління ДМС України в Луганській області

27.11.2016

Прокуратурою Луганської області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно головного спеціаліста Лисичанського міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Луганській області за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 1 ст. 368 КК України).

Нагадаємо, що головний спеціаліст Лисичанського міського відділу ДМС України в Луганській області, використовуючи своє службове становище, отримала неправомірну вигоду в розмірі 2,4 тис грн за оформлення двох паспортів громадянам України, які знаходяться на тимчасово непідконтрольній державній владі України території, без їх особистої присутності.

22 серпня 2016 року вироком Лисичанського міського суду Луганської області вказану службову особувизнано винною у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення та призначено покарання у вигляді штрафу в розмірі 20,4 тис грн з позбавленням права обіймати посади в органах Державної міграційної служби України строком на 3 роки, з застосуванням спеціальної конфіскації – вилученням у власність держави грошових коштів у сумі 2,4 тис грн.

Джерело9