НОВИНИ

16.06.2021

15.06.2021

14.06.2021

12.06.2021

11.06.2021

РУБРИКАТОР

Закарпатського поліцейського керівника сфотографували п’яним за кермом авто

22.08.2020

Ексочільника карного розшуку з Виноградова, а нині начальника сектора кримінальної поліції Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області Івана Вереша сфотографували п’яним за кермом авто.

Відповідну світлину в соціальній мережі Фейсбук опублікувала мешканка Виноградова, депутатка Виноградівської міської ради Еліса Сідей. За інформацією Закарпаття онлайн, світлину зроблено на вулиці О.Борканюка у Виноградові.

Зі світлини видно, що поліцейський не тільки пив, але й закушував випите, але, вочевидь, випито було справді забагато.

Деякі коментатори у Фейсбуку, вочевидь – з числа знайомих І.Вереша, спробували його захистити, але на фото зафіксована “класика” симптоматики сильного алкогольного сп’яніння, яку важко з чимось сплутати.

Стало відомо, що Верешна написав рапорт на звільнення з посади начальника сектора кримінальної поліції Виноградівського відділення поліції Берегівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області. Про це Закарпаття онлайн повідомили джерела в правоохоронних органах.

З їх слів, його звільнено з поліції взагалі. За інформацією порталу, причиною звільнення стала саме зафіксована на фото ганебна для поліцейського ситуація.

За інформацією джерел, І.Вереш, начебто, вчора власноруч написав рапорт на звільнення. Однак важко собі уявити, як він це міг зробити у стані, в якому його було зафіксовано на світлині депутатки Виноградівської міськради Еліси Сідей.

Найбільш вірогідно, що, за узвичаєною в правоохоронних органах практикою, здискредитований поліцейський написав рапорт вже “заднім” числом.

Однак, в будь-якому разі, добре вже те, що керівництво поліції не стало покривати і звільнило одіозного співробітника з поліції.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"