НОВИНИ

21.01.2019

19.01.2019

18.01.2019

РУБРИКАТОР

Закарпатець зняв на відео, як дає хабара поліцейським (ВІДЕО)

26.10.2016

Закарпатець зняв на відео, як дає хабара поліцейським (ВІДЕО)

В неділю ввечері до активістів Спецконтролю анонімно звернувся водій, який повідомив, що на автодорозі Ужгород-Чоп співробітники поліції Закарпаття вимагали та отримали від нього хабаря у розмірі 150 гривень за не складання протоколу про неввімкнуте ближнє світло фар за межами населеного пункту.

Як доказ інциденту громадянин надав активістам запис з відеореєстратора, де чітко видно, як він кладе купюри в 100 та 50 гривень у «бардачок», а йому повертають посвідчення водія. Вони одразу повідомили про інцидент керівників підрозділу поліції Закарпаття, де служать ці поліцейські.

“Враховуючи резонансність справи, ми довго роздумовували про публікацію цього матеріалу, остерігаючись помсти з боку співробітників поліції Закарпаття. Але зваживши всі аспекти справи, намагання органів влади очиститись від хабарників та корупціонерів, ми вирішили оприлюднити цей відеоматеріал. Якщо у майбутньому, з нами або з нашим майном щось станеться, то це сміливо можна буде розцінювати як акцію помсти з боку співробітників поліції Закарпаття, які постраждали внаслідок цієї публікації”, – пише “Спецконтроль”.

“Сподіваємося, що правоохоронні органи проведуть розслідування факту отримання неправомірної вигоди та притягнуть хабарників до відповідальності згідно чинного законодавства”, – додають активісти.

Джерело