НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

Заявник спробував залякати суддю через YouTube

20.10.2021

У мережі Інтернет можна не тільки знайти що завгодно, а й відкрито висловити свою думку з будь-якого питання. Проте не варто забувати про відповідальність за свої слова.

У провадженні Марини Антонюк із Шевченківського районного суду м.Києва перебувала справа за скаргою на бездіяльність уповноважених осіб Державної фіскальної служби. Суть скарги полягала в невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЄРДР. За результатом розгляду справи було ухвалено відмовити в задоволенні заяви.

Згодом суддя дізналася, що на каналі в «Ютубі» розміщено відеоматеріал, пов’язаний зі згаданою справою. Сама назва ролика («Неуч і самодур Антонюк М.С. послаблює міць держави») уже вказувала на втручання в діяльність законниці.

Суддя впізнала голос за кадром як такий, що належить автору скарги. При цьому на адресу М.Антонюк озвучувалися погрози, заклики до вчинення насильства щодо неї. Автор називав ім’я та прізвище судді, місце роботи, а також демонстрував відповідні фотографії.

У зверненні до Вищої ради правосуддя (№3707/0/6-21) М.Антонюк зауважила, що такі дії можуть спонукати до ухвалення потрібних заявникові рішень в інших справах. Адже він постійно на щось скаржиться.

На це повідомлення ВРП відреагувала доволі швидко, закликавши Службу судової охорони невідкладно вжити заходів щодо особистої безпеки судді. Також усі обставини, про які розповіла М.Антонюк, перевірять представники Офісу Генерального прокурора.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"