НОВИНИ

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

27.06.2022

РУБРИКАТОР

За зламаний мізинець поліцейського зловмисника посадили на 3,5 роки

25.11.2021

Нововоронцовський районний суд Херсонської області призначив покарання чоловікові, який застосував насильство до працівника поліції (вирок від 18 листопада).

Обвинувачений у 2011 році вже засуджувався за крадіжки і розбій до 7 років ув’язнення. У 2017-му він звільнився із Білозерської виправної колонії №105, але, як показав подальший розвиток подій, на шлях виправлення не став.

У грудні 2020-го патрульні помітили машину, в якої не працювало  освітлення заднього номерного знаку. Водій не хотів зупинятися і поліцейським прийшлося наздоганяти його півтора кілометра. У машині було шестеро людей, в тому числі дві жінки і дитина. Дорослі були п’яні.

Між поліцейським і одним із пасажирів авто виник конфлікт. Чоловік брудно лаявся, погрожував патрульному і його сім’ї, обіцяв спалити хату. Також він збив у працівника поліції нагрудну камеру. Коли той нагнувся підняти камеру, то зловмисник схопив його за мізинець лівої руки і крутнув, заподіявши закритий перелом.

Другий патрульний застосував газовий балончик і викликав на місце слідчу оперативну групу.

Обвинувачений визнав провину частково, що чинив опір поліцейському, але наполягав, що тілесних ушкоджень не завдавав. Пояснив, що руку не викручував, а в результаті висмикування руки сталася травма.

Суд визнав провину чоловіка доведеною як медичними документами, так і показаннями свідків, які підтвердили, що між обвинуваченим і потерпілим був конфлікт.

Обтяжує покарання рецидив злочинів та перебування обвинуваченого в стані алкогольного сп’яніння.

Орган пробації вважає, що виправлення цієї особи без позбавлення або обмеження волі на певний строк неможливе.

За місцем проживання чоловік характеризується негативно. Водночас одружений і має двох малолітніх дітей.

Прокурор просив 5 років позбавлення волі, але суд призначив 3 роки і 6 місяців.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"