НОВИНИ

12.08.2022

11.08.2022

10.08.2022

09.08.2022

08.08.2022

РУБРИКАТОР

За відео з образами військових та поліцейських житель Кривого Рогу заплатить майже 180 тисяч штрафу

01.07.2022

Красногвардійський районний суд Дніпропетровська визнав громадянина винним у перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань в особливий період та зобов’язав сплатити майже 178 тисяч тисяч гривень штрафу (вирок від 20 червня).

За матеріалами справи, вдень 26 березня, їдучи автодорогою Кропивницький-Кривий Ріг, обвинуваченого зупинили на блокпосту інспектори патрульної поліції, які оглянули автомобіля. Поряд стояли два військовослужбовця ЗСУ. Після огляду обвинувачений покинув блокпост на своєму авто.

Після цього, їдучи Кривим Рогом і будучи за кермом, чоловік, зі свого мобільного записав та поширив у Instagram відеозапис з образою честі і гідності військовослужбовців ЗСУ та працівників Нацполіції.

За результатами експертизи, у тексті відеоролика тривалістю 02:42 є вислови, що містять негативну оцінку особистості людини, у тому числі, у формі, що суперечить встановленим правилам поведінки і вимогам загальнолюдської моралі (прямі образи, обсценна лексика, жаргонізми тощо), тобто є персоніфікованою образою честі і гідності військовослужбовця.

27 травня між прокурором та обвинуваченим укладена угода про визнання винуватості.

Таке покарання, як штраф, з урахуванням його розміру, в умовах воєнного стану, на переконання суду, є більш соціально-корисним ніж подальше тримання особи під вартою, тож чоловіка звільнили з-під варти у залі суду.

Обвинувачений має заплатити 178 тисяч 500 гривень штрафу, а також 5 тисяч 663 гривні витрат на експертизу.

Вірогідно, цим обвинуваченим є сумнозвісний Захар Палантин, який розповідав про те, як він хоче щоб помирали і були м’ясом українські військові.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"