НОВИНИ

21.07.2018

20.07.2018

РУБРИКАТОР

За систематичне хабарництво затримано керівника управління поліції охорони Національної поліції України

Генеральною прокуратурою України спільно з СБУ та Департаментом внутрішньої безпеки НПУ затримано заступника начальника управління логістики – начальника відділу ресурсного забезпечення Державної поліції охорони України.

Установлено, що “перевертень у погонах” щомісячно вимагав та отримував від працівників різних регіональних підрозділів поліції неправомірну вигоду в вигляді талонів на пальне, за невтручання у процедуру проведення тендерних торгів із закупівлі пального.

Вказану особи затримано під час одержання чергових щомісячних відправлень через поштово-логістичні центри від одного з регіональних підрозділів поліції.

Крім того, досудовим розслідуванням установлено та задокументовано аналогічні факти отримання хабарів, які мають місце і від інших обласних Управлінь поліції охорони України.

Наразі проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин вчиненого кримінального правопорушення, притягнення винних осіб до відповідальності.

Тривають обшуки в адміністративних приміщеннях Департаменту поліції охорони України та восьми обласних її управліннях (Закарпатській, Одеській, Черкаській, Рівненській, Дніпропетровській Сумській, Запорізькій та Кіровоградській областях), за місцем проживання осіб, причетних до вчинення злочину, а також вирішується питання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідування триває.

Довідково: за скоєне кримінальне правопорушення правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Джерело