НОВИНИ

22.01.2021

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

За розтрату понад 7 млн грн судитимуть колишніх очільників ДП «Інформаційні судові системи»

25.11.2020

Прокурорами САП скеровано до суду справу щодо колишніх керівників державних підприємств «Інформаційний центр» Міністерства юстиції України та «Інформаційні судові системи», а також щодо двох співучасників. Повідомляє пресцентр Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Досудовим розслідуванням встановлено таке.

Наприкінці 2013 – початку 2014 років один з керівників ДП «Держінформ’юст» для заволодіння коштами державного підприємства при закупівлі програмного забезпечення Trueconfserver, що надавало можливість одночасного користування ним визначеній кількості користувачів, забезпечив укладення та виконання договору про це із підконтрольним йому ж підприємством спочатку за завищеною ціною, а згодом і взагалі не маючи на меті виконати один з таких договорів, що завдало збитків ДП «Держінформ’юст» на суму майже 6,5 млн гривень.

Крім того, колишній керівник ДП «ІСС» обвинувачується у заволодінні протягом 2014 – 2015 років, за попередньою змовою з ексдиректором ДП «Держінфом’юст», через пов’язані з останнім юридичні особи грошовими коштами при створенні програмного забезпечення для ведення державних реєстрів, які перебували у віданні ДП «ІСС», що завдало збитків на понад 1 млн гривень.

Дії колишніх посадовців та їх співучасників, які забезпечували перерахування грошових коштів та підписання необхідних документів, кваліфіковані за ч. 5 ст. 191, ч.1 ст. 366 КК України.

На сьогодні обвинувальний акт скеровано до Вищого антикорупційного суду для розгляду по суті.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"