НОВИНИ

27.01.2021

26.01.2021

25.01.2021

23.01.2021

РУБРИКАТОР

За розповсюдження службової інформації з обмеженим доступом на Кіровоградщині судитимуть працівника поліції

22.12.2020

За процесуального керівництва Кіровоградської обласної прокуратури завершено досудове розслідування стосовно начальника сектору реагування патрульної поліції одного із райвідділів поліції ГУ Нацполіції в Кіровоградській області за фактом несанкціонованого збуту або розповсюдження службової інформації з обмеженим доступом (ч.1,2 ст. 361-2 КК України).

За даними слідства, працівник поліції надала цивільній особі свій пароль та логін доступу до однієї із інформаційно-телекомунікаційних систем Нацполіції України. Таким чином, фізична особа ідентифікувалась від імені користувача системи та отримала можливість на пошук, перегляд та коригування відомостей системи Нацполіції.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташовоного у м. Миколаєві.

Примітка, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"