НОВИНИ

21.01.2019

19.01.2019

18.01.2019

РУБРИКАТОР

За рік покарали п’ятьох працівників НАБУ, одного з них звільнили

23.05.2018

Протягом року роботи Ради громадського контролю Національного антикорупційного бюро, до дисциплінарної відповідальності притягнули п’ятьох працівників, одного з них звільнили.

Про це повідомив голова Ради громадського контролю НАБУ Роман Маселко, звітуючи про діяльність РГК, передає кореспондент Громадського.

«За останній рік до дисциплінарної комісії надійшли результати службових перевірок щодо 11 працівників НАБУ. За результатами розгляду було покарано 5 працівників НАБУ, один з них був звільнений», — сказав Маселко. На уточнююче питання журналіста про причину звільнення, Маселко відповів: «Наскільки я пам’ятаю, йдеться про ДТП за участі працівника НАБУ».

Також голова громконтролю повідомив, що протягом року до НАБУ надійшло близько 40 звернень від громадян щодо можливих правопорушень, які вчинили працівники НАБУ.

«Але в більшості з них порушень не виявили», — зазначив Маселко.

Завданням Ради громадського контролю НАБУ є нагляд за діяльністю відомства, а також участь у дисциплінарних комісіях і конкурсних відборах нових працівників Бюро.

«Представники РГК провели близько 900 співбесід з різними кандидатами, які брали участь у конкурсному відборі в НАБУ. За результатами розгляду було відібрано 180 осіб, які почали працювати в Антикорупційному бюро», — зазначила секретарка Ради громконтролю НАБУ Галина Янченко.

Нагадаємо, керівник підрозділу детективів Національного антикорупційного бюро скоїв ДТП у Києві, внаслідок якої після тижневої коми померла 23-річна студентка столичного вишу.

Джерело