НОВИНИ

01.12.2023

30.11.2023

29.11.2023

28.11.2023

27.11.2023

24.11.2023

23.11.2023

РУБРИКАТОР

За побиття поліцейського зловмисник отримав 1 рік 11 місяців обмеження волі

08.09.2022

Обвинувачений, який вже мав кілька судимостей за майнові злочини, завдав працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку із виконанням цим працівником службових обов’язків, вчиненому групою осіб.

11 серпня 2019 року близько 22:30 біля сільського клубу у селі Пасічні обвинувачений наніс декілька ударів кулаками в обличчя потерпілого, від яких останній впав на землю, після чого нападник сів зверху на потерпілого продовжував наносити удари руками по тілу останнього. Згодом, до побиття приєднався брат нападника, який також завдав кількох ударів по тілу поліцейського, який лежав на землі.

У результаті протиправних дій обвинуваченого, який діяв спільно з братом без попередньої змови між собою, потерпілому спричинено тілесні ушкодження у вигляді забою м’яких тканин обличчя у вигляді синця та набряку, а також закритого травматичного перелому кісток спинки носа без порушення функції носового дихання, які згідно висновку судово-медичного експерта відносяться до легких тілесних ушкоджень, які спричинили короткочасний розлад здоров’я.

Допитаний в судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні кримінальних правопорушень при обставинах, викладених в обвинувальних актах визнав частково. Суду пояснив, що помітив потерпілого, якого знав, як поліцейського. Його поведінка носила провокативний характер по відношенню до нього. Між ними виник спочатку словесний конфлікт, внаслідок чого він наніс декілька ударів кулаками в область обличчя, від яких останній впав на землю, після чого він сів зверху на потерпілого та продовжував наносити удари руками по тілу останнього. Як закінчився конфлікт добре не прам`ятає.

У подальшом під час судових дебатів та останнього слова зазначив, що для себе на даний час зробив правильні висновки і виправиться,потерпілий не має до нього претензій. Просив обрати не суворе покарання.

Потерпілий в судовому засіданні подав заяву про продовження розгляду справи у його відсутності, зазначив, що дійсно примирився з обвинуваченим, претензій до обвинуваченого не має, просить суворо не карати.

Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 28, ч. 2 ст. 345 КК України, та призначив йому покарання у виді одного року шести місяців обмеження волі.

На підставі ч.ч. 1, 4 ст. 70 КК України за сукупністю кримінальних правопорушень шляхом часткового складання призначених покарань, з врахуванням вироку Тлумацького районного суду Івано-Франківської області від 31.03.2021, визначив йому остаточне покарання один рік одинадцять місяців обмеження волі.

На підставі ст.72 КК України зарахував в строк відбуття покарання обвинуваченому повністю відбуте покарання за вироком Тлумацького районного суду від 31.03.2021 з розрахунку один день позбавлення волі за два дні обмеження волі. Строк відбуття покарання обвинуваченому рахувати з часу його фактичного затримання з 12.08.2019, відповідно ст. 72 КК України зарахувавши у строк відбуття покарання період його перебуваня під вартою з часу затримання з 12.08.2019 по 28.01.2020, з розрахунку один день позбавлення волі за два дні обмеження волі.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"