НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

За підозрюваного начальника відділу Офісу генпрокурора внесли заставу 1,04 млн грн

01.02.2022

На рахунок Вищого антикорупційного суду надійшло 1,04 млн грн, внесених як застава за начальника відділу Офісу генерального прокурора Олега Гальченко-Авілова, якого НАБУ і САП підозрюють у підбуренні до дачі хабаря і шахрайстві.

Про це журналісту «Слово і діло» повідомили співрозмовники у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі.

«Грошові кошти у сумі 1,042 млн грн були внесені як застава за підозрюваного», – сказав один із співрозмовників.

Раніше ВАКС відпустив під 1,042 млн грн застави начальника відділу Офісу генпрокурора Гальченко-Авілова.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро та Спеціалізована антикорупційна прокуратура викрили на шахрайстві та підбурюванні до надання хабаря прокурора Офісу генерального прокурора та його посередника. За інформацією «Слово і діло», йдеться про заступника начальника відділу підготовки матеріалів щодо дисциплінарної відповідальності та звільнення прокурорів з посад департаменту кадрової роботи та державної служби Офісу генерального прокурора Захара Антипова. Суд узяв його під варту з альтернативою застави.

Також НАБУ і САП повідомили про підозру й начальнику відділу ОГП Олегу Гальченко-Авілову. За версією слідства, вони підбурили громадянина до надання неправомірної вигоди начебто керівництву Офісу генпрокурора за ухвалення рішення про повернення 4 дороговартісних автомобілів (Mercedes-Benz S400 CDI, Porshe Macan GTS, Bentley Continental GT, Land Rover Range Rover), вилучених в ході обшуків, і подальше закриття кримінального провадження. Кошти мали бути передані працівникам прокуратури із залученням посередника, проте вони залишили їх у себе.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"