НОВИНИ

28.03.2020

27.03.2020

26.03.2020

РУБРИКАТОР

За отримання хабара засуджено начальника відділу міграційної служби у Донецькій області

28.11.2016

Військова прокуратура сил антитерористичної операції продовжує роботу на одному із пріоритетних напрямків діяльності визначеної керівництвом держави по боротьбі із корупцією на території проведення антитерористичної операції в районі Донецької та Луганської областей.

Так, військовою прокуратурою сил антитерористичної операції під керівництвом військового прокурора регіону Кулика К.Г. було забезпечено швидке, всебічне, повне і неупереджене розслідування кримінального провадження за обвинуваченням начальника Красноармійського міського відділу Головного управління Державної міграційної служби України в Донецькій області О. Єрохіна у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, повторно, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах третьої особи будь-якої дії з використанням службового становища).

Зокрема, 23.05.2015 за безпосередньої участі та під контролем прокурора регіону, протиправну діяльність начальника Красноармійського міськвідділу міграційної служби у Донецькій області О. Єрохіна було припинено, а його затримано за підозрою в повторному одержанні чергового розміру неправомірної вигоди в сумі 4 900 грн за систематичну незаконну організацію виготовлення паспортів громадянина України.

За результатами здійснення вказаного досудового розслідування, у розумні строки слідчими та прокурорами було зібрано належні та допустимі докази вини О. Єрохіна у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України.

21.11.2015 обвинувальний акт було направлено до Красноармійського міськрайонного суду Донецької області для його розгляду по суті.

14.09.2016 завдяки принциповій та наступальній позиції групи державних обвинувачів прокуратури регіону, суддею Красноармійського міськрайонного суду Донецької області Т. Стоіловою закінчено судовий розгляд даного провадження, винесено обвинувальний вирок, яким О. Єрохіна визнано винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та йому призначено покарання у виді позбавлення волі строком на 6 років з позбавленням права займати посади, пов’язані із державною службою строком на 3 роки, з конфіскацією всього належного підсудному майна та зі спеціальною конфіскацією предмета неправомірної вигоди.

Джерело