НОВИНИ

05.12.2022

03.12.2022

02.12.2022

01.12.2022

30.11.2022

РУБРИКАТОР

За мужність у боях з окупантами 5 працівників ДБР відзначені державними нагородами

30.04.2022

Бійці Державного бюро розслідувань з перших днів гарячої фази війни росії проти України виконують бойові завдання у складі спецпідрозділів ЗСУ та правоохоронних органів.

За проявлені мужність та героїзм під час боїв із російськими окупантами 5 працівників ДБР рішенням президента України відзначені високими державними нагородами.

Ще двоє працівників у ході бойових дій отримали поранення. Один із них проходить важке і тривале лікування у профільній столичній лікарні.

Група нашого героя виконувала бойове завдання на Харківському напрямку, фактично – в тилу противника. Ворог на вказаній позиції був знищений, однак групу, яка вже поверталася, мстиво накрила російська артилерія. Кілька бійців отримали важкі осколкові поранення.

Сьогодні провідати колегу по службі до медичного закладу завітали співслужбовці на чолі із Директором Державного бюро розслідувань. Після перенесених операцій боєць впевнено одужує. Хорошим стимулом для цього стало й отримане ним чергове військове звання.

«Ваші мужність та героїзм є прикладом для усіх працівників Державного бюро розслідувань. Сьогодні ви отримали чергове військове звання. Вам є чим пишатися і ми також пишаємося вами. Впевнений, що вже досить швидко ви повернетеся до строю, аби й надалі сумлінно виконувати поставлені завдання», – наголосив Директор ДБР Олексій Сухачов.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"