НОВИНИ

21.01.2021

20.01.2021

19.01.2021

РУБРИКАТОР

За хабар поліцейському у 200 доларів чоловіка посадили на 4 роки з конфіскацією

13.10.2020

Чемеровецький районний суд Хмельницької області присудив 4 роки позбавлення волі з конфіскацією майна чоловікові, який намагався дати хабар працівнику поліції.

Про це стало відомо з вироку від 5 жовтня.

10 березня водія зупинили патрульні за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські склали адмінпротокол, а машину вилучили і помістили на штрафмайданчик.

Згодом під час розмов із заступником начальника Чемеровецького відділу поліції чоловік двічі запропонував хабар за те, щоб протокол на нього не передавали до суду. 15 березня в кабінеті він передав поліцейському 200 доларів і був затриманий.

Підсудний вину заперечував і запевняв, що працівники поліції самі вимагали у нього гроші за повернення автомобіля. Подібні свідчення надали і родичі та знайомі підозрюваного.

Проте до цих показань суд поставився критично і не взяв до уваги, вважаючи, що вони мали на меті допомогти чоловікові уникнути відповідальності. Також неналежним доказом визнано протокол огляду місця події, оскільки поняті розповіли, що їх попросили заздалегідь підписати чисті аркуші й сам текст протоколу вони не бачили.

Проте вина підсудного підтверджувалася записами розмов із поліцейським та відео процесу передачі грошей. Тому його визнали винним у наданні неправомірної вигоди службовій особі та засудили до 4 років позбавлення волі з конфіскацією усього майна, крім житла.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"