НОВИНИ

27.05.2024

24.05.2024

23.05.2024

22.05.2024

21.05.2024

20.05.2024

РУБРИКАТОР

За гроші «допомагали» скласти іспити в сервісних центрах МВС – повідомлено про підозру двом чоловікам

17.04.2024

За процесуального керівництва  Київської міської прокуратури викрито двох чоловіків, які за гроші, використовуючи свої знайомства, сприяли у здачі практичних іспитів на право керування транспортними засобами. Їм повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України). Так, один з підозрюваних, 38-річний киянин, маючи звʼязки у територіальних сервісних центрах МВС столиці, за 12 тисяч гривень пропонував допомогти у безперешкодній здачі практичного іспиту для отримання водійського посвідчення.

 Для цього майбутньому водієві спершу необхідно було самостійно успішно скласти теоретичний іспит та надати аванс у розмірі 6 тисяч гривень.

 В ході досудового розслідування задокументовано низку фактів отримання підозрюваним грошей. Під час одержання чергової частини неправомірної вигоди у розмірі 6 тисяч гривень його затримали в порядку ст. 208 КПК України.

Інший підозрюваний – правоохоронець, користуючись набутими знайомствами з працівниками територіального сервісного центру ГСЦ МВС у місті Києві (філія ГСЦ МВС), допомагав скласти практичні іспити для отримання водійських посвідчень та відкриття нових категорій на право керування транспортними засобами.

 Задокументовано отримання ним 8 тис. гривень за вплив на працівників сервісного центру ГСЦ МВС у місті Києві.

 Обом чоловікам повідомлено про підозру.  Санкція інкримінованої статті передбачає до 5 років позбавлення волі.

 Досудове розслідування здійснюють слідчі Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, за оперативного супроводження Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та його Київського міського управління.

 Також проводяться слідчі та процесуальні дії з метою встановлення службових осіб територіальних сервісних центрів МВС, причетних до вказаних протиправних схем.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"