НОВИНИ

17.08.2022

16.08.2022

15.08.2022

13.08.2022

12.08.2022

РУБРИКАТОР

За держзраду судитимуть прокурора та суддю з Луганщини

04.07.2022

Прокурорами Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора скеровано до суду обвинувальні акти стосовно прокурора однієї з окружних прокуратур Луганської області та  стосовно судді одного з районних судів Луганської області за фактами державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

Розслідуванням встановлено, що прокурор вступив у злочинну змову з представниками так званої «ЛНР» окупаційної адміністрації РФ та надав їм допомогу в утворенні та організації роботи псевдопрокуратури Біловодського району ЛНР. В подальшому він зайняв посаду прокурора у цьому незаконно створеному органі.

В свою чергу, суддя  схиляв інших суддів та працівників апарату суду присягнути на вірність країні-агресору. Також він агітував їх співпрацювати з представниками окупаційної адміністрації та написати заяви про прийняття на роботу, пообіцявши посади в незаконно створених судових органах.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях стосовно зрадників здійснювалося слідчими ДБР за оперативного супроводу співробітників Головного управлінням з протидії системним загрозам управлінню державою Департаменту захисту національної державності СБУ.

Джерело

Джерело 2

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"