НОВИНИ

06.06.2020

05.06.2020

04.06.2020

РУБРИКАТОР

З ножом за правосуддям. Які заборонені предмети приховують відвідувачі суду (статистика)

08.04.2020

За три місяці цього року співробітники Служби судової охорони не допустили пронесення до судових установ майже 10 тисяч заборонених предметів. Серед них — ножі, балончики, патрони та травматична зброя.

Попри зменшення кількості відвідувачів судових установ у зв’язку з карантинними заходами, статистика вилучених заборонених до пронесення предметів до органів Феміди не зменшилася, а, навпаки, зросла.

Як повідомили «ЗіБ» у ССО,  у березні цього року співробітники Служби попередили пронесення до установ системи правосуддя майже 3,6 тис. заборонених предметів.

Більшість заборонених предметів, з якими відвідувачі намагаються пройти до судових установ, становлять ножі (майже 1,5 тисячі або 42%), балончики, споряджені речовинами сльозогінної та дратівної дії (понад 800 од. або 22,2%), патрони  (майже 700 од.  або 19,4%) та пристрої для відстрілу патронів, споряджених гумовою кулею (360 або 10%).

Найбільше спроб пронесення заборонених предметів до судових установ зафіксовано у м. Києві та Київській області – 1260 од., у Дніпропетровській області – майже 650 од., у Харківській області – понад 500 од. або 14,5%.

Загалом, за три місяці цього року співробітники ССО не дозволили пронесення до установ системи правосуддя майже 10 тисяч заборонених предметів.

Служба судової охорони нагадує всім відвідувачам судових установ, що до приміщень органів та установ системи правосуддя забороняється пропускати осіб із боєприпасами, вогнепальною, газовою зброєю та пристроями для відстрілу патронів із гумовими чи аналогічними за своїми властивостями метальними снарядами несмертельної дії, балончиками, спорядженими речовиною сльозогінної (сльозоточивої чи дратівної) дії, наркотичними, легкозаймистими, вибухонебезпечними, радіоактивними та отруйними речовинами, з колюче-ріжучими предметами.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"