НОВИНИ

02.10.2023

30.09.2023

29.09.2023

28.09.2023

27.09.2023

РУБРИКАТОР

Вимагав біткоїни за не оприлюднення інтимних фото: на Хмельниччині судитимуть слідчого поліції

18.08.2022

Під час чергового розслідування у червні 2021 року старший слідчий одного з районних управлінь поліції вилучив комп’ютер та фотоапарат. Серед іншого, на цифрових носіях були відомості, які власник хотів зберегти в таємниці. Зокрема, пікантні фото подружжя.

Слідчий побачив їх та вирішив скористатися ситуацією. Правоохоронець почав вимагати у чоловіка кошти, а у випадку відмови обіцяв оприлюднити приватні фото в Інтернеті.

Вимагав 6 тисяч доларів США. Своє мовчання «запропонував» оплатити криптовалютою “Bitcoin”.

Не бажаючи оприлюднення “пікантних” даних, чоловік сплатив йому кошти в “крипті”, але повідомив про факт вимагання до правоохоронних органів, повідомляють в обласній прокуратурі

Тим часом правоохоронець частину отриманих коштів в сумі 75 тисяч гривень встиг легалізувати через електронні системи обміну на власну банківську карту та розпорядився грішми на власний розсуд.

Слідчому оголосили підозру за фактом вимагання. Прокуратура вже направила до суду обвинувальний акт. infoА він сам наразі звільнений та знаходиться під домашнім арештом із застосуванням електронного засобу контролю. Правоохоронця відсторонили від займаної посади, а на його майно наклали арешт.

Санкція статті передбачає покарання за скоєне у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років, повідомляють в теруправлінні ДБР

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"