НОВИНИ

19.01.2021

18.01.2021

16.01.2021

РУБРИКАТОР

Вимагання 250 000 доларів США – суд обрав запобіжний захід працівнику СБУ

07.07.2020

Печерський районний суд міста Києва обрав запобіжний захід заступнику начальника одного з відділів Управління СБУ в Одеській області. За рішенням суду працівнику СБУ обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави у сумі 9,7 мільйонів гривень.

Нагадаємо, слідчі ДБР викрили підполковника СБУ та повідомили йому про підозру у вимаганні, що завдало майнової шкоди в особливо великих розмірах або вчиненому організованою групою (ч. 4 ст. 189 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, працівник СБУ організував та керував діяльністю злочинного угруповання у складі не менше чотирьох осіб, учасники якого вимагали у підприємця грошові кошти в сумі 250 тисяч доларів США.

Кошти надавалась за можливе нерозголошення відомостей щодо обставин смерті одного з народних депутатів України, які могли йому зашкодити. У випадку відмови від надання коштів, учасники злочинного угрупування погрожували застосувати насильство над потерпілим та його близькими родичами.

На даний час слідчі ДБР вживають заходи для встановлення інших осіб, причетних до вчинення злочину.

У разі доведення вини, підозрюваному працівнику СБУ загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років з конфіскацією майна.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"