НОВИНИ

12.08.2022

11.08.2022

10.08.2022

09.08.2022

08.08.2022

РУБРИКАТОР

Викрито групу осіб, які під прикриттям правоохоронців налагодили виготовлення та збут метадону

25.06.2022

За процесуального керівництва Київської міської прокуратури викрито групу осіб, які налагодили схему виготовлення та розповсюдження наркотичних засобів і психотропних речовин (ч. 2 ст. 307 КК України).

За даними слідства, етнічною групою утворено низку лабораторій для виготовлення психотропної речовини «метадон», які функціонували під прикриттям працівників правоохоронних органів.

Реалізація готового товару відбувалася на території міста Києва, Київської та Черкаської областей.

У ході досудового розслідування проведено 26 санкціонованих обшуків у Київській та Черкаській областях, під час яких вилучено наркотичні засоби, психотропні речовини, грошові кошти, значну кількість виробів із золота, тощо.

Наразі правоохоронцями затримано одного члена наркоугруповання, у помешканні якого вилучено розфасовану та готову до збуту психотропну речовину. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими територіального управління ДБР, розташованого у м. Києві. Встановлюються всі особи, причетні до організації наркотрафіку, а також перевіряється причетність до злочину окремих працівників правоохоронних органів.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"