НОВИНИ

28.05.2024

27.05.2024

24.05.2024

23.05.2024

22.05.2024

РУБРИКАТОР

ВРП призначила голову Служби судової охорони

02.11.2023

Вища рада правосуддя визначилася із новим керівником Служби судової охорони. Водночас, відхилила звернення іншого учасника конкурсу, який просив відкласти розгляд до вирішення судом його позову по суті. Згідно з рішенням ВРП, головою ССО призначено Павла Малихіна.

Це питання Рада почала розглядати 12 жовтня. Однак, через надходження звернень, зокрема, від чинного т.в.о. голови ССО Павла Трясуна, який посів друге місце у конкурсі, та інших, ухвалення рішення про призначення керівника Служби було перенесено для з’ясування обставин, про які йшлося у зверненнях. Зокрема, стосовно наявності кримінальних проваджень щодо П.Малихіна.

Як зазначалося під час обговорення, при прийнятті положення про проведення конкурсу ВРП не врахувала вимоги закону «Про Національну поліцію» щодо наявності юридичної освіти, стажу керівної роботи тощо. Хоча деякі члени Ради висловили протилежну думку, вважаючи, що ця вимога стосується тільки певних керівних посад в НП.

Також надійшло нове звернення від П.Трясуна з проханням не призначати голову ССО, оскільки ним подано адміністративний позов щодо визнання недійсними результатів конкурсу.

Як повідомив доповідач — Голова ВС Станіслав Кравченко, відповіді на запити не підтвердили обставин, на які зверталася увага у зверненнях. Тож члени Ради відхилили клопотання П.Трясуна про відкладення розгляду даного питання, а згодом й визначилися стосовно призначення нового голови ССО, яким став П.Малихін.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"