НОВИНИ

20.07.2019

19.07.2019

18.07.2019

РУБРИКАТОР

ВРП пом’якшила покарання судді, який передав АРМА майно екс-директора ЛБТЗ

11.01.2019

Вища рада правосуддя змінила покарання для судді Мелітопольського міськрайонного суду Запорізької області Віктора Фоміна з догани на попередження.

Таке рішення ухвалила ВРП сьогодні, 10 січня, за результатами розгляду скарги судді на винесене дисциплінарною палатою покарання, повідомляє «Слово і Діло».

На думку Ради, Фомін, перебуваючи у відрядженні до Солом’янського районного суду міста Києва, порушив норми Кримінального процесуального кодексу України при ухваленні рішення про передачу в управління Національного агентства з розшуку та менеджменту активів арештованого майна колишнього директора Львівського бронетанкового заводу Романа Тимківа. Як відомо, останнього обвинувачують у розтраті понад 14 мільйонів гривень на придбання двигунів для танків на потреби Збройних сил України й для забезпечення можливої ​​майбутньої конфіскації майна суд наклав арешт на майно Тимківа.

Як вказувала ВРП, чинним КПК та іншими актами законодавства не встановлені права суду передавати в управління майно, на яке наклали арешт, без встановлення заборони розпоряджатися та/або користуватися такими активами. Крім того, в управління АРМА може передаватися майно, яке визнане речовими доказами, однак жодна з вищевказаних умов не була застосована до майна екс-директора ЛБТЗ.

Нагадаємо, ВРП винесла догану судді Фоміну за передачу в управління АРМА майна екс-директора ЛБТЗ. Пізніше суддя подав скаргу на догану. Також ВРП призначила до розгляду скаргу судді Фоміна на догану.

Джерело