НОВИНИ

01.07.2022

30.06.2022

29.06.2022

28.06.2022

РУБРИКАТОР

Внутрішня безпека поліції активно викриває експравоохоронців, причетних до колабораційної діяльності

07.06.2022

Працівники Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції викривають осіб, які активно співпрацюють із загарбником на тимчасово окупованій території. Серед поплічників ворога є колишні правоохоронці. За роботу на окупанта їм загрожує кримінальна відповідальність.

Перебіжчики добровільно займають посади в незаконних правоохоронних органах, створених на тимчасово окупованій території, публічно закликають до захоплення державної влади та змін меж кордону України.

Серед зрадників опинився 51-річний колишній керівник міліції Черкаської області, який обійняв посаду начальника «народної міліції» Херсонщини.

На Луганщині 38-річний чоловік – у минулому майор міліції – отримав посаду начальника Сватівської «міліції» так званої «лнр» як заохочення за роботу на окупантів. Тепер він виправдовує руйнівні дії «руського миру» і підтримує військову агресію проти України.

До 15 років ув’язнення загрожує 37-річному мешканцю Запорізької області, який підтримав збройну агресію росії та вчиняє дії, що шкодять Україні. На тимчасово окупованій території колишній співробітник державної виконавчої служби очолив Михайлівський відділ «міліції».

Під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури всім фігурантам інкриміновано ч.7 ст.111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.

Форму із зображенням «Z» одягнув колишній патрульний поліцейський із Запоріжжя. Він прийняв пропозицію військової адміністрації російської федерації, за що «пішов» на підвищення та обійняв посаду так званого «начальника водної міліції». За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури слідчі ТУ ДБР заочно оголосили йому про підозру за ч.2 ст.111-1 ККУ.

На Миколаївщині ряди колаборантів поповнили двоє місцевих мешканців, у минулому – співробітники поліції. За можливість працювати у «народній міліції» вони «зливали відомості» про місця проживання своїх колишніх колег, які залишились вірними присязі. У результаті їх діяльності окупанти заарештували чотирьох працівників Нацполіції. Окрім цього, спільники передали збройним формуванням держави-агресора табельну зброю. Слідчі ТУ ДБР, під процесуальним керівництвом Миколаївської обласної прокуратури, інкримінують фігурантам ч. 4 ст.111-1 Кримінального кодексу України.

Наразі правоохоронці продовжують проводити заходи щодо викриття та притягнення до відповідальності інших зрадників та колаборантів.

Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"