НОВИНИ

28.11.2023

27.11.2023

24.11.2023

23.11.2023

22.11.2023

21.11.2023

РУБРИКАТОР

Внутрішня безпека НПУ встановила експравоохоронців, які готують кадри для так званої «міліції днр»

13.10.2023

Оперативники Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України зібрали ґрунтовну доказову базу щодо колишніх правоохоронців, які поповнили лави зрадників та несуть службу у «днр».

Встановлено, що троє працівників Донецького юридичного інституту МВС України та двоє колишніх міліціонерів Донеччини у 2014 році залишилися на окупованій території та підтримали ідею «руского міра». Один із фігурантів у минулому обіймав посаду начальника Маріїнського відділу міліції ГУМВС в Донецькій області і розраховував у невизнаній республіці стати високопосадовцем незаконного правоохоронного органу. Однак окупанти не оцінили «вчинок» підполковника міліції і запропонували йому лише посаду заступника начальника кафедри оперативно-розшукової діяльності у відомчому навчальному закладі.

Не вагаючись, вони прийняли присягу на вірність росії та нині працюють у «донєцком філіалє волгоградской акадєміі расійскай фєдєрациі» – кузні кадрів для «народной міліциі» фейкової республіки. Крім того, вони беруть участь у формуванні проросійського світогляду молоді на тимчасово окупованій території, закликають до захоплення українських територій та навчають фабрикувати «справи» проти проукраїнськи налаштованого населення.

За оперативного супроводу ДВБ НПУ слідчі ТУ ДБР, розташованого у місті Києві, оголосили колишнім міліціонерам про підозру у колабораційній діяльності (ч. 7 ст. 111-1) Кримінального кодексу України. Фігурантам загрожує до п’ятнадцяти років позбавлення волі.

Процесуальне керівництво здійснює Київська обласна прокуратура.Джерело

Нас підтримали

Підтримати альманах "Антидот"